O MNIE

10804941_751712888216950_1203434207_n

Długo zastanawiałam się co i jak napisać o sobie. Jestem po prostu kobietą, można mnie porównać do czterech por roku wiosny,lata, jesieni i zimy. Dlaczego?

Otóż od długiego czasu zajmuje się moją pracą i pasją, czyli włosami, ale bardzo ważne miejsce w moim życiu zajmuje mój rozwój osobisty. Wracając do pór roku, przez wiele lat mojego życia byłam jestem i będę różna. Czasami jestem zimna jak lód, chłodna, a nawet odrażająca ale przy tym prawdziwa. Czasami jestem jak wichura, dużo płaczę, ponura zarazem uśmiechnięta, ale taka po prostu jestem. Jest też czas gdy promienieje tryskam energia entuzjazmem, jestem przyjemna jak iskierka w oku, świeża lekka i zwiewna.

Jak widać jestem KOBIETĄ o różnych nastrojach, każdy z nich jest piękny.

Jestem kobietą spełnioną, mówię to bez wahania. Mam wspaniałą córkę, którą kocha jest moją przyjaciółką. Oprócz tego zawodowo robię to co kocham i przy okazji zarabiam pieniądze. Mój zawód to pasja, to wyzwanie gdyż ode mnie zależy samopoczucie osób, które oddają się w moje ręce. Czy to nie jest piękne i intrygujące? Włosy to nie tylko element ozdobny, ale to również anteny nadawcze, które o osobie mówią wiele, jak nie wszystko. Jak żyjesz, jak się odżywiasz, w jakim tempie żyjesz, to po prostu anteny. Fascynuje mnie to i codziennie jest to dla mnie inspiracją. Siebie traktuje z wielka uważnością. Lubię dobrze wyglądać i dobrze się czuć.

Moja dewiza życia to żyć w zgodzie ze sobą, Pozwalam się wydarzyć i mocno pracuje nad tym aby się nie ograniczać. Pomaga mi w tym joga, daje mi sprawność fizyczną, tam pracuje nad ciałem i duszą. Każdy dzień jest dla mnie darem, który próbuje wykorzystać tak, aby być szczęśliwą. Inspiracją są dla mnie ludzie. Lubie otaczać się osobami pozytywnie nastawionymi.

Kocham życie, a ono kocha mnie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>