Pozory

Być kobietą wspaniała rzecz, poczuć się wolną, nie żyć pod kloszem.

Dość często obserwuję kobiety na pozór wydaje się, że są wolne i robią co chcą, ale jak głębiej z nimi porozmawiać, to okazuje się, że są nie szczęśliwe. Pytanie dla czego tak jest?

Otóż żyjemy w społeczeństwie, gdzie zależy nam, aby być akceptowane. No, a aby być akceptowany, to wkręcamy się w tak zwane schematy czyli nie robimy co nam serce mówi, tylko jak większość każe. Z pozoru jest ok, a w głębi duszy wyjemy z żalu, że to nie tak i nie tak wyobrażamy sobie życie. Mówię to z doświadczenia i polecam z głębi serca, aby nie bać się żyć po swojemu, może dla innych przez pewien czas będziesz dziwolągiem, ale szczęśliwym i wolnym,  a to warto poczuć.

To jest jak letni deszcz, jak poranna rosa,  jak śmiejące dziecko,  jak najsmaczniejsza potrawa. Chyba nie muszę Was więcej namawiać…poczujcie to i dajcie znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>