Wytwórnia Ciszy

Ostatnio byłam w cudownym miejscu o nazwie Wytwórnia Ciszy. Tam doznałam pewnego rodzaju olśnienia. Mamy w sobie inteligencje, ale trzeba ja rozwijać i pielęgnować. Tu chodzi o inteligencje naszego ciała, ono mówi nam o wszystkim, tak jak nasze włosy-anteny nadawcze. Ciało nam mówi czy jesteśmy zdrowi, czy też nie.  Pomaga wytwarzać aurę,  która jest w nas i wokół nas. Ciało podpowiada nam co jest dla nas dobre…coś cudownego. Wystarczy obserwować i czuć, po prostu czuć siebie, i od razu wiemy co robić. A o tym mówi nam nasza własna inteligencja, jak damy się prowadzić to zaczniemy ja rozwijać i pielęgnować.

Tak samo z włosami, chcemy z nimi się dobrze czuć. Ale najpierw trzeba je doskonale poznać jakie są. I wtedy można je rozwijać w kierunku fryzur , w których się czujesz i o tych, o których marzysz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>