Siła jest kobietą

Fryzura na głowie wyraża wiele, więcej niż nam się wydaje. To nasz czas życia w obecnej chwili. Fryzura powinna być starannie dobrana i przemyślana, co za tym idzie najpierw odczytujemy kształt twarzy, czy to trójkąt czy prostokąt itd. Gdy wiemy jaki to kształt wtedy dążymy do owalu twarzy, do perfekcji. Aby do tego dojść dobieramy odpowiednia długość, odpowiednie kąty i techniki strzyżenia. Wydawałoby się ze to już wszystko, aby np. z trójkąta stworzyć owal i jest piękna wykreowana fryzura, albo inaczej, powstaje piękny Photoshop fryzury i twarzy. Lecz jest jeszcze jeden szczegół taki maleńki, potrzeba kobiety w tym czasie. Jaka ona jest lub jaka i kim by chciała być. Bo jeśli w tym czasie jest wojownikiem to trzymając się powyższych zasad kreujemy kobietę, ale w charakterze wojowniczki. Jeśli jej czas to śpiąca królewna lub wyścig szczurów lub piękna romantyczna kobieta, to każde z tych zadań jest inne, zupełnie inne i jeśli te zasady połączymy z potrzebą, to sukces murowany dla dwóch osób.

WTEDY WYCHODZI PIĘKNA SILNA I SPEŁNIONA KOBIETA NA TEN CZAS W KTÓRYM WŁAŚNIE JEST, I WTEDY TO JEST KREOWANIE, A NIE PRZEBRANIE.

Z myślą o takich kobietach powstał mój projekt „Siła jest kobietą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>